,
30 Eylül 2016

11:12:11

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

Chicago PolisiDetaylar

Cumartesi

00:45

01 Ekim

Chicago Polisi
Canice yapılmış bir katliamın ardından, 21. bölge istihbarat ekibi, Komiser Hank Voight önderliğinde Kolombiyalı uyuşturucu kartelinin peşine düşer. Bölgedeki karışık ve sorunlu geçmişler, birimdeki rekabetlere eklenince, araştırma sonucu elde ettikleri verinin, içlerinden birine mal olacağını fark ederler. Bu arada, akademiden yeni mezun olan Kyle Ruzek, Olinsky tarafından ekibe dahil edilir. Evlenme hazırlıkları yapan, heyecanlı ve aklı biraz havada bu genç adamla Olinsky’nin işi, hiç de kolay olmayacaktır.

TaşıyıcıDetaylar

Cumartesi

01:40

01 Ekim

Taşıyıcı
Çok önemli bir şeyin hızlı ve güvenli bir şekilde doğru yere taşınmasını istiyorsanız emanet edeceğiniz kişi o olmalı... O, tek bir soru bile sormadan, her şeyi her yere taşıyabilir. Her yolda, her şehirde ve her ülkede araba kullanabilir, emanetinin ne olduğunu dahi bilmeden onun için savaşabilir ve ne pahasına olursa olsun paketi gitmesi gereken yere zamanında ulaştırabilir.Paris’ten Berlin’e, Cenevre’den New York’a, karanlık arka sokaklardan en lüks otellere, gece kulüplerinden hapishanelere, gidip de geri dönemeyeceği hiçbir yer yoktur. Çünkü sonunda Akdeniz’in kıyısında, masallardan fırlamışçasına yükselen, minik şatosuna kavuşacağını bilmektedir.

Kaçın KurasıDetaylar

Cumartesi

02:25

01 Ekim

Kaçın Kurası
Renk, Barışın Amerika’ya dönmekten vazgeçmesiyle kendini büyük bir ikilemin içinde bulur. Zıtlıkları onları birbirlerine mıknatıs gibi çekerken Barış, Renkin kendi korkularıyla yüzleşmesine sebep olur. Barış’a elinde olmadan yakınlaşan Renk’in başı beladan kurtulmazken Yiğit ve Sedef’in vuslat umudu yine bir başka bahara kalır. Barış’ın babası Asım’la barışma çabaları ters teper, baba oğlun çatışması tırmanır. Bu kavgadan yalnız Barış değil, Renk, Asım ve Muzaffer de yara alırken, kimin sağ çıkacağı ise Barış’ın kararına kalacaktır.

Benim Annem Bir MelekDetaylar

Cumartesi

04:10

01 Ekim

Benim Annem Bir Melek
Neriman, ailesinin üzerine titreyen titiz bir annedir. Ama onun çok büyük bir zaafı vardır: Küçük oğlu Çetin... Çetin’in bir eş ve bir baba olması, Neriman’ın ona, küçük bir çocukmuş gibi, özen göstermesine engel olamamıştır. Çünkü ona göre, gelini Ece ne yaparsa yapsın, oğluna kendisi kadar iyi bakamayacaktır. Bu arada büyük oğlu Metin de yeni bir aşka yelken açmıştır. Sevgilisi Nalan ailesi ile tanışmak isteyince, Çetin ve Metin anneleri Neriman’dan uzak bir tanışma yemeği organize eder. Yemekte sadece Çetin, Metin ve Çetin’in eşi Ece olacaktır. Babaları Cahit de melek anneleri Neriman’ı oyalamakla görevlidir.

atv’de Hafta SonuDetaylar

Cumartesi

07:30

01 Ekim

atv’de Hafta Sonu
Günün ve gecenin sıcak gelişmelerinin yanı sıra, geride kalan haftanın önemli başlıklarına yer veriliyor. İbrahim Sadri’nin her hafta İstanbul’un farklı köşelerini kendi gözüyle anlattığı “Buradan Başka İstanbul”, yakın tarihimizde hafızalarımızda yer etmiş anların yeniden hatırlandığı “Unuttum Sanma Sakın”, Yeşilçam’ın farklı yüzleri, canlı bağlantılar, Sadri’nin Seçtikleri, Gazete Manşetleri ve Günün Şiiri gibi bölümlerin yanında, her bölümde ünlü konuklar da ağırlanıyor.

Afacanlar YuvadaDetaylar

Cumartesi

10:00

01 Ekim

Afacanlar Yuvada
Çalıştıkları şirket tarafından işlerine son verilen Charlie ve asistanı Phil, evde oturup çocuk bakmak yerine bir kreş açmaya karar verir.Bu cesur kararla gaza gelen iki arkadaş, bir süre sonra çocuklarının eski kreşi olan Chapman Academy ile ciddi bir rekabete girer ve bu gelişmeler birbirinden komik olaylara neden olur.

20:00

Kod Adı