,
5 Aralık 2016

19:29:59

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

Son DurakDetaylar

Salı

00:30

06 Aralık

Son Durak
Türkiyedeki ve dünyadaki son dakika gelişmelerine yer veriliyor. Siyaset, ekonomi ve spor haberlerinin yanı sıra özel dosyalara ve gündeme dair daha birçok şeye yer veriliyor.

HellboyDetaylar

Salı

04:55

06 Aralık

Hellboy
2. Dünya Savaşı sırasında, kötü niyetli Rus professor Grigori Rasputin, Hellboy adında bir iblis yaratır. Kötülük yapması beklenirken, Broom yönetimindeki bir ekip tarafından el konulur. Broom, Hellboy’u kendi oğlu gibi büyütür ve tüm yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olur. Sonunda Hellboy, kötü bir iblis olmak yerine, kötülüklere karşı mücadele eden bir kahraman haline gelecektir.

Kahvaltı HaberleriDetaylar

Salı

06:45

06 Aralık

Kahvaltı Haberleri
Günün ve bir önceki gecenin en önemli gelişmelerine ve gazetelerden başlıklara yer veriliyor. Ayrıca para piyasaları, kültür ve sanat etkinlikleri ile ilgili haberler de ekrana taşınıyor.

Müge Anlı ile Tatlı SertDetaylar

Salı

10:00

06 Aralık

Müge Anlı ile Tatlı Sert
Cinayetler, kayıplar, adam kaçırma ve miras davaları gibi olaylar bu programda bütün açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Sorunlarına bir çözüm bulamayan insanlar Müge Anlıya başvuruyor. Programda alanlarında uzman bir hukukçu ve psikiyatr da yer alıyor.Ayrıca sosyal sorumluluk projelerine yer veriliyor. Özellikle kadın sağlığı, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili pek çok yardım kampanyasına da öncülük yapılıyor. Bu programda başlatılan Sevgi İzi kampanyası sayesinde, birçok kayıp bulundu.

Gün OrtasıDetaylar

Salı

13:00

06 Aralık

Gün Ortası
Türkiyede ve dünyada yaşanan önemli olaylar ekrana taşınıyor. Ayrıca canlı bağlantılara ve uzman görüşlerine de yer veriliyor.

KaravanDetaylar

Salı

13:40

06 Aralık

Karavan
Karavanda, kadınlar ve erkekler olmak üzere, iki farklı takım yer alıyor. Her takım, özel olarak tasarlanmış karavanlarında, birbirinden leziz yemekler yapıyor. Aşçılıkta birbirinden iddialı 5 erkek ve 5 kadın, büyük ödülün sahibi olmak için kıyasıya mücadele ediyor. Yarışamadan elde edilen gelir sosyal sorumluluk projeleri için bağışlanıyor.İki takım da belirlenen menü için alışveriş yapıyor ve bütçelerini idareli bir şekilde kullanıyor. Daha sonra karavanlardan yemek kokuları yükselmeye başlıyor. Şimdi sıra satışta... Bir haftanın sonunda en çok satışı yapan takımın yarışmacıları büyük ödüle adım adım yaklaşırken, diğer takımdan bir kişi de hayallerine veda ediyor.

00:30

Son Durak

20:00

Kesişme

20:00

Dizi