,
1 Temmuz 2016

12:56:26

Kırgın Çiçekler< Geri

Kırgın Çiçekler

Pazartesi

21 Mart

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

Hiç beklemediği bir anda polisleri kapısında gören Nazan tutuklanır. Annesinin başına gelenlerden etkilenen Defne, büyük bir depresyona girer. Nazan’ın Emine’ye söylediği yalan yüzünden Mesude ölümle yüz yüzedir. Kemal yakalanma korkusuyla panikler. Nazan’ın yakalanmasına sebep olan Eylül ve Serkan’ın arası açılır. Meral ve Cemre, kötü günler geçiren Defne’nin üstüne giderken Merve ve Aleyna da Defne’ye destek olmaz. Banu, Güney’e babasıyla aralarındaki ilişkiyi anlatır. Kemal’e öfkelenen Mesude, boşanma davası açarken annesi olmayan Defne valiziyle yurdun önündedir.

Nihat Hatipoğlu ile Resulullahın İzindeDetaylar

Cumartesi

01:00

02 Temmuz

Nihat Hatipoğlu ile Resulullahın İzinde
Mekke ve Medine’de çekilen programda, Peygamber Efendimizin hayatının geçtiği özel mekânlar ve o mekânlarda yaşanan tarihi olaylar ekrana taşınıyor. Kutsal topraklardan seslenen Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Peygamber Efendimizin mesajının günümüz insanına bakan taraflarını öne çıkarıyor.

Nihat Hatipoğlu ile SahurDetaylar

Cumartesi

01:30

02 Temmuz

Nihat Hatipoğlu ile Sahur
Sultanahmet Meydanından canlı yayınla ve Prof. Dr. Nihat Hatipoğlunun sunumuyla ekrana gelen programda, Ramazan ayının önemi ve oruç tutarken dikkat edilmesi gereken noktalar anlatılıyor. Ayrıca kutsal mekanlarla ilgili görüntüler ekrana taşınıyor ve önemli şahsiyetlerle ilgili öykülere yer veriliyor.

Kara ŞimşekDetaylar

Cumartesi

03:45

02 Temmuz

Kara Şimşek
Efsane Kara Şimşek dizisi, 2008 versiyonuyla ekrana geliyor. Yeni Kara Şimşek ise nanoteknolojiyle donatılmış bir Mustang Shelby GT500KR...Kendi kendine hareket edebilen, konuşabilen akıllı otomobili ile sahibi Michael Knightın başından geçen olaylar, aksiyon dolu sahnelerle dizi sevenlerle buluşuyor.

SelenaDetaylar

Cumartesi

07:00

02 Temmuz

Selena
Selin, Leyla ve Nazlı, anne ve babalarını trafik kazasında yitirdikten sonra amcalarının yanına sığınırlar. Ancak onun huysuz karısı Aslı ve önceki evliliğinden olan kızı Kıvılcım tarafından sürekli eziyet görürler. Kızlar, dünyada yapayalnız kaldıklarını zannederler ama aslında dünyanın kaderini değiştirecek ve kötü Hadese karşı savaşacak Selenayı Ütopya gezegeninden çağıracak sırra sahiptirler.

Sihirli Dadı 2Detaylar

Cumartesi

09:40

02 Temmuz

Sihirli Dadı 2
Bayan Greenin artık canına tak etmiştir. Kocası Rory savaşa gitmiştir ve ondan aylardır haber alamamaktadır. Üç çocuğu ise sürekli kavga etmektedir. Kayınbiraderi Phil çiftliğin yüzde elli hissesini kendisine satması için baskı yapmaktadır Bunlar yetmezmiş gibi eve yerleşen küstah kuzenlerin de ayrılmaya hiç niyeti yoktur. Ve Dadı McPhee ansızın Bayan Greenin kapısında belirir. Dadı McPhee, Bayan Greenin sorunlarına çözüm bulmak ve çocuklara beş önemli dersi öğretmek için büyülü güçlerini kullanmaya başlar.

Yarı YarıyaDetaylar

Cumartesi

11:50

02 Temmuz

Yarı Yarıya
On yarışmacıdan her gün biri ana yarışmacı olarak yarışırken, geri kalan 9 kişi oynamadan kazanmanın keyfini çıkartıyor. Ana yarışmacının yapması gereken, toplamda 10 soru ve “isterse” bir büyük final sorusunu doğru cevaplamak. Her doğru cevap verdiği soru ile ödülün yarısını kazanırken, diğer yarısını geri kalan 9 yarışmacıya dağıtmak zorunda... Yanlış verdiği her cevap içinse hanesindeki ödül miktarının yarısını kaybediyor. Ana yarışmacının paylaşımı yaparken unutmaması gereken, diğer günlerde kendisinin de kalan 9 kişiden biri olacağı... Ödülünün yarısını paylaştırırken, 9 yarışmacıdan ya dost ya da hayallerine engel olacak kişiyi ediniyor.