,
27 Ekim 2016

17:37:32

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

Ajan SaltDetaylar

Cuma

21:15

28 Ekim

Ajan Salt
Evelyn Salt, şerefi ve ülkesi adına yemin etmiş idealist bir ajandır. Saltun Rus Ajanı olduğunu iddia eden bir itirafçı, onun tüm dünyasını altüst eder. Masumiyetini kanıtlamak adına kaçan ve şüpheleri daha çok üzerine çeken Salt, şimdi hem tüm tecrübesini kullanmak ve pek çok soruya da cevap bulmak zorunda kalacaktır. Gerçekten Salt kimdir?

TaşıyıcıDetaylar

Cuma

23:30

28 Ekim

Taşıyıcı
Çok önemli bir şeyin hızlı ve güvenli bir şekilde doğru yere taşınmasını istiyorsanız emanet edeceğiniz kişi o olmalı... O, tek bir soru bile sormadan, her şeyi her yere taşıyabilir. Her yolda, her şehirde ve her ülkede araba kullanabilir, emanetinin ne olduğunu dahi bilmeden onun için savaşabilir ve ne pahasına olursa olsun paketi gitmesi gereken yere zamanında ulaştırabilir.Paris’ten Berlin’e, Cenevre’den New York’a, karanlık arka sokaklardan en lüks otellere, gece kulüplerinden hapishanelere, gidip de geri dönemeyeceği hiçbir yer yoktur. Çünkü sonunda Akdeniz’in kıyısında, masallardan fırlamışçasına yükselen, minik şatosuna kavuşacağını bilmektedir.

YeterDetaylar

Perşembe

20:00

27 Ekim

Yeter
Henüz üniversite öğrencisiyken tanıştığı ünlü ve başarılı cerrah Yekta Harmanlıyla evlenen Aylin, kısa sürede bu büyülü rüyadan uyanırken, kendini bir karabasanın ortasında bulur. Yaşadığı psikolojik şiddete daha fazla dayanamayacağını anladığında boşanmayı dener ama başaramaz.İki çocuğuyla yeni bir yaşam kurmak isteyen Aylin, her defasında eşi Yektanın engellemeleriyle karşı karşıya kalır. Aylin ya esir hayatına devam edecek ya da her şeye rağmen özgürlüğü için savaşacaktır.

Dosta DoğruDetaylar

Perşembe

23:40

27 Ekim

Dosta Doğru
Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, peygamber efendimizin ve Ehli Beytinin hayatından çok özel ve çarpıcı hikâyeleri izleyicilerle paylaşıyor; peygamberler tarihi, o döneme ait olaylar ve mucizelerle ilgili bilgiler veriyor. Hatipoğlu, gusul abdesti, besmelenin fazileti ve surelerin faziletleri konusunda da izleyicileri bilgilendiriyor.

YeterDetaylar

Çarşamba

00:20

26 Ekim

Yeter
Yekta, o gece bir kapının arkasından fısıldadığı itiraflarla iki kadının da hayatını alt üst eder. Aylin evliliklerinin baştan sona hata olduğunu anlarken Miray, Aylin’le aslında hiç arkadaş olmadıklarını öğrenir. Artık kim iyi kim kötü birbirine karışmıştır. Miray, kendini bu meselenin dışına çekmeye çalışırken, ağa takılan bir balık gibi çırpındıkça kendine zarar verir. Yekta’nın evliliği adım adım sona yaklaşırken, gözlerinin önünde Gökhan ve İdil çifti nikah masasına oturur. Davetliler arasında beklenmeyen bir misafir vardır. Mutluluğa bu kadar yaklaşmışken İdil’in dünyasını başına yıkar.

Kahvaltı HaberleriDetaylar

Çarşamba

06:45

26 Ekim

Kahvaltı Haberleri
Günün ve bir önceki gecenin en önemli gelişmelerine ve gazetelerden başlıklara yer veriliyor. Ayrıca para piyasaları, kültür ve sanat etkinlikleri ile ilgili haberler de ekrana taşınıyor.

21:15

Ajan Salt